m

Dietetyk Katowice

Dietetyk pomoże Tobie odmienić życie

Chcesz zmienić swoją sylwetkę i jednocześnie czuć się lepiej – zarówno fizycznie, jak i psychicznie? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego dietetyka. Dzięki wdrożeniu zasad, jakie zaproponuje dietetyk z Katowic, nie tylko utracisz zbędne kilogramy, ale także zaczniesz zdrowiej się odżywiać i żyć.

Postaw na zdrowie z dietetykiem z Katowic

Jako profesjonalistka zadbam nie tylko o to, abyś wygrał walkę z nadprogramowymi kilogramami. Swoją pracę z każdym pacjentem rozpoczynam zawsze od ocenienia sposobu odżywiania. Analizuję skład ciała, badam proporcje między tkanką tłuszczową a mięśniami, by jak najlepiej przygotować plan dietetyczny. Co więcej, jako dietetyk z Katowic dbam o to, abyś wyeliminował złe nawyki, a wdrożył zdrowe. Zwracam też uwagę na Twoje przyzwyczajenia, nietolerancje pokarmowe czy osobiste upodobania. Dietę dostosowuję każdorazowo do indywidualnego trybu życia, ponieważ wiem, że tylko wtedy może ona przynieść prawdziwe efekty. Jako dietetyk z Katowic dbam też o to, by wszystkie produkty w przygotowanym jadłospisie były precyzyjnie dobrane. Decydując się na moją pomoc, zobaczysz, jak zmienia się Twoje ciało, a samopoczucie z dnia na dzień staje się coraz lepsze.

Dieta i trening to efekt wow!

Warto pamiętać, że najlepsze rezultaty osiągniemy poprzez połączenie odpowiednio dobranej diety z planem treningowym. Taki indywidualny plan to nie tylko siłownia i jedzenie wskazanych dań – to przede wszystkim zmiana nastawienia psychicznego na „Chcę i mogę”. Pamiętaj tylko, że nie ma jednej, „cudownej” diety, która pomoże w dojściu do idealnej masy ciała. Dieta powinna być indywidualna i zbilansowana pod daną osobę. Tylko wtedy możliwe będzie osiągnięcie jak najlepszych efektów.

Dietetyk – Katowice. Co możesz zyskać?

Rosnąca świadomość odnośnie zdrowego odżywiania sprawia, że coraz chętniej sięgamy po produkty zdrowsze, tzw. ekologiczne, bio, bez laktozy, wegańskie i wiele innych. Jak wiadomo, dieta każdego człowieka powinna być zróżnicowana i dostarczać wszystkich niezbędnych składników. Okazuje się, że samo spożycie zdrowszych produktów może być niewystarczające, aby dieta była pełnowartościowa, z odpowiednim bilansem kalorycznym. Wiele osób nie wie, jak odpowiednio komponować posiłki, aby zapewniały zdrowie i pozwalały na osiągnięcie wymarzonych efektów. Z pomocą przychodzi dietetyk z Katowic, którego zadaniem jest skomponowanie diety dostarczającej wszystkich niezbędnych mikro- i makro-elementów. Dodatkowo pozwoli ona na zachowanie zdrowia, zrzucenie zbędnych kilogramów i da niesamowitą radość z jedzenia.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Dietetyk jest osobą, która pracuje nie tylko z osobami, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale także z tymi, które chcą zachować zdrowie spożywając idealnie skomponowane posiłki. Korzystając z jego pomocy można mieć pewność rozwiązania problemów wilczych napadów głodu, podjadania między posiłkami, alergii pokarmowych i złego samopoczucia po spożyciu pewnych produktów. Dietetyk pomoże zaplanować i ułożyć dietę tak, aby możliwe było osiągnięcie wymarzonych efektów i celów. Dodatkowo wskaże, jakich błędów żywieniowych unikać, aby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i nienaganną sylwetką w przyszłości.

Sprawdź Moją pozostałą ofertę

Zamknij

Od najmłodszych lat jestem pasjonatką sportu. Zaczęłam od pływania, następnie przez 6 lat trenowałam koszykówkę, grałam w tenisa ziemnego oraz  posiadam patent żeglarski.

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek:
06:00 – 21:00

Sobota:
06:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

tel: 519 699 057

Social Media

O MNIE