Image Alt

Trening dla kobiet i mężczyzn

Trening dla kobiet

.

Kobiety na ogół boją się wprowadzać w trening elementy siłowe, nie ma w tym nic złego, gdyż sama z początkiem mojej przygody z siłownią zaczynałam i kończyłam trening na bieżni i wtedy do głowy mi nawet nie przyszło aby spróbować czegoś nowego, wydawało mi się to zbędne. Jednak gdy trafiłam pod opiekę trenera w bardzo prosty i delikatny sposób pokazał mi że po kontakcie ze sztangą nie stanę się karykaturą kobiety, a jedynie będzie to początek drogi do kształtnej, kobiecej sylwetki o której każda z Nas marzy.

Robisz to dla siebie

Trening nie musi być zabójczy, nie musimy być umierające po treningu, każdy organizm jest inny, ALE na pewno jesteś nabuzowana pozytywną energią, masz świadomość tego że robisz coś dla siebie, to jest Twój czas. Gdy wdrążysz do tego również racjonalne odżywianie sama zobaczysz jak Twoje ciało się zmienia, jak współgra z Tobą, zaczynasz się sobie podobać BO PAMIĘTAJ, ROBISZ TO DLA SIEBIE !

Zamknij

Od najmłodszych lat jestem pasjonatką sportu. Zaczęłam od pływania, następnie przez 6 lat trenowałam koszykówkę, grałam w tenisa ziemnego oraz  posiadam patent żeglarski.

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek:
06:00 – 21:00

Sobota:
06:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

tel: 519 699 057

Social Media

O MNIE