m

Trener personalny, osobisty w Katowicach

Praca z trenerem osobistym pomoże Tobie w prowadzeniu aktywnego stylu życia

Chęć zmiany trybu życia wynika z wielu czynników. Bardzo często dodatkowa motywacja trenera personalnego jest niezbędna, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Wsparcie merytoryczne i psychiczne to gwarancja produktywnie spędzonego czasu na siłowni. Jako trener osobisty w Katowicach współpracuje z osobami, które poszukują zmiany. Promuje sport i zdrowy styl życia nie tylko w kontekście zgubienia nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim jako część aktywnego stylu życia, który jest niezbędną cząstką zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Poziom trudności ćwiczeń zawsze dopasowuje do indywidualnych potrzeb. Stawiam na personalizację treningu, bo wiem, że każdy ma inne cele.

Ekspert, dietetyk i trener osobisty w Katowicach

Trener osobisty to odpowiedzialne zadanie. Współpracując z klientami w Katowicach, daję od siebie 100% zaangażowania, co przekłada się na ich motywację. Z powodzeniem łączę wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu oferuję kompleksową pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Poza celem wyrzeźbienia sylwetki angażuję się również w kwestie zdrowotne, które będą wsparciem dla dobrego samopoczucia każdego z klientów. Jako trener personalny w Katowicach pozostaję do dyspozycji w kwestii suplementacji i zdrowego odżywiania. Wszystko po to, aby moi podopieczni mogli stać się swoim najlepszym, najbardziej satysfakcjonującym “ja”. Dbam o właściwy dobór treningów, uwzględniając poszczególne partie ciała. W czasie treningu wspólnie pracujemy nad kondycją i siłą, a jednocześnie dbamy o poprawę bądź utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Zapraszam!

Trener personalny z Katowic – wybierz rozwiązanie idealne dla siebie!

Dzięki szerokiej ofercie możesz wybrać trening, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Najważniejsze, aby przynosił on nie tylko oczekiwane rezultaty, lecz także przyjemność i pozytywne emocje. Właśnie o to dbam jako trener osobisty z Katowic. Motywacja oraz pozytywne nastawienie są kluczem do osiągnięcia efektów – wykonywanie ćwiczeń i stosowanie się do zaleceń dietetycznych jest wtedy łatwiejsze do zrealizowania. Jako trener personalny z Katowic dostosowuję treningi indywidualnie do każdego – pod uwagę biorę między innymi takie kryteria, jak płeć, wiek, styl życia. Współpracuję zarówno z kobietami, jak i mężczyznami, seniorami, a także z młodzieżą – słowem, z każdym, kto chce poczuć się lepiej i zdrowiej we własnym ciele.

Sprawdź Moją pozostałą ofertę

Zamknij

Od najmłodszych lat jestem pasjonatką sportu. Zaczęłam od pływania, następnie przez 6 lat trenowałam koszykówkę, grałam w tenisa ziemnego oraz  posiadam patent żeglarski.

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek:
06:00 – 21:00

Sobota:
06:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

tel: 519 699 057

Social Media

O MNIE