m

Trening personalny Katowice

Trening personalny pomoże Tobie wprowadzić zdrowy styl życia

Zależy Ci na jak najbardziej efektywnym treningu? Chcesz nie tylko świetnie wyglądać, ale także dobrze czuć się w swoim ciele, wyrzeźbić figurę, zwalczyć problemy, które wpędzają Cię w kompleksy? Zdecyduj się na trening personalny w Katowicach – zdobędziesz nie tylko piękne kształty, lecz także nauczysz się zdrowo odżywiać i zyskasz masę pozytywnej energii. Za sprawą tego typu treningu nie będziesz musiał sam układać planów treningowych, zastanawiać się, czy poszczególne aktywności są dobrze dobrane lub, czy właściwie wykonujesz ćwiczenia. Indywidualna opieka trenera obejmuje ułożenie całego planu treningowego, dostosowanie ćwiczeń do możliwości danej osoby i korygowanie błędów w czasie ich wykonywania. Co więcej, trening personalny w Katowicach to nie tylko aktywność na siłowni. To coś o wiele więcej. Jako doradca żywieniowy nauczę Cię zdrowego podejścia do sposobu odżywiania i poprawnej relacji z jedzeniem. Stawiam bowiem na holistyczne podejście – podczas treningu będziemy pracować nie tylko nad budowaniem zdrowego, pięknego ciała, ale również nad akceptacją, pewnością siebie, poczuciem własnej wartości, czyli nad Twoją psychiką.

Zaufaj profesjonalistce – wybierz trening personalny

Niezwykle nieoceniona jest też dawka codziennej motywacji, budowanie pozytywnego nastawienia psychicznego – w ten sposób łatwiej będzie osiągnąć zamierzony cel i pokonać chwilowe trudności. Dzięki mojej opiece bezpiecznie i skutecznie spalisz tkankę tłuszczową, zbudujesz mięśnie, pozbędziesz się kompleksów. Pamiętaj – trening personalny w Katowicach nie musi wiązać się z całkowitym wyczerpaniem. Wręcz przeciwnie – odpowiednio dobrane i wykonane ćwiczenia w połączeniu z racjonalnym odżywianiem oraz suplementacją dostarczy Ci dodatkowej energii!

Trening personalny w Katowicach

Regularny trening personalny, który możesz wykonywać również w Katowicach, to nie tylko trening siłowy, który pomoże Ci wzmocnić ciało i wyrzeźbić sylwetkę. Przede wszystkim to wsparcie w nierzadko długiej pracy, która wymaga cierpliwości, zaangażowania i mnóstwa energii. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomogę Ci również w dopasowaniu diety i suplementacji, jeśli będzie taka konieczność. Wspólnie opracujemy plan, który sukcesywnie pozwoli Ci spalić tłuszcz i budować mięśnie. Moim celem jest Twoje kompleksowe wsparcie. Trening personalny dopasowuję do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Na początku stawiam na rozmowę, która pozwoli mi poznać Twój dotychczasowy tryb życia, cel treningów. Wspólnie podejmiemy wyzwanie polegające na wytrwaniu w zmianie, która będzie początkiem wdrożenia motywującej Cię aktywności fizycznej i zdrowych nawyków żywieniowych na co dzień.

Co da Ci trening personalny?

Trening personalny to umiejętność połączenia empatii, motywacji do ćwiczeń oraz indywidualnego podejścia. Z jednej strony nasz cykl spotkań ma za zadanie zmienić, polepszyć Twoją kondycję i pomóc w osiągnięciu zamierzonych efektów, a z drugiej poprawić samopoczucie i wesprzeć w pokochaniu własnego ciała. Co istotne, każdy podopieczny wykonuje ściśle dla siebie określone, spersonalizowane ćwiczenia, dobrane z uwzględnieniem jego potrzeb oraz umiejętności. Trening personalny pomoże w zrozumieniu własnych ograniczeń, poznaniu swojego ciała i pozwoli cyklicznie obserwować zachodzące zmiany – w Twoim ciele, jak i umyśle.

Sprawdź Moją pozostałą ofertę

Zamknij

Od najmłodszych lat jestem pasjonatką sportu. Zaczęłam od pływania, następnie przez 6 lat trenowałam koszykówkę, grałam w tenisa ziemnego oraz  posiadam patent żeglarski.

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek:
06:00 – 21:00

Sobota:
06:00 – 21:00

Niedziela zamknięte

tel: 519 699 057

Social Media

O MNIE